Tomas Gold yra doktorantas sociologijos srityje ir Kellogg instituto narys, priklausantis Notre Dame universitetui. Jo tyrimų pagrindinė tema yra politinių partijų, socialinių judėjimų ir pilietinės visuomenės organizacijų sąveikos analizė, daugiausia dėmesio skiriant kultūriniams ir politiniams pokyčiams, ypač konservatyvios ir laisvosios rinkos politikos srityje.
Gold disertacijoje jis nagrinėja transnacionalinės laisvosios rinkos ir libertariškų mąstymo institucijų plėtros priežastis Lotynų Amerikoje. Tyrimo metu jis atlieka gilius interviu su mąstymo institucijų vadovais, dalyvauja transnacionaliniuose susitikimuose ir konferencijose, bei analizuoja archyvinius šaltinius, susijusius su Amerikos ir Vokietijos mąstymo institucijų ryšiais su Lotynų Amerikos kolegomis per pastaruosius keturis dešimtmečius.
Jo tyrimas siekia apibrėžti, kaip šios organizacijos skleidžia savo politines agendą ir kodėl kai kurios iš jų pasiekia didesnį pasisekimą tam tikrose šalyse nei kitose.
Be to, Tomas Gold dirba ir kitose srityse, tokiose kaip: anti-partiniai protestai, skaitmeninė politinė veikla, dešiniųjų populizmo augimas ir korupcijos naratyvai. Jis taip pat domisi teorinėmis diskusijomis apie sociologinius konceptus, tokius kaip „veiksmų repertuaras“ ir „mechanizmas“.
Gold tyrimai gavo paramą iš tokių organizacijų kaip Social Science Research Council, Fulbright Commission, Global Affairs Canada ir Argentinos nacionalinė mokslinių tyrimų taryba.
Jo publikacijos atsirado arba yra numatomos American Journal of Sociology, Sociological Theory, Social Movement Studies, Information, Communication & Society ir Latin American Politics & Society žurnaluose.
Šiuo metu Tomas Gold dirba su įvairiais projektais, kurie apima politinės strategijos analizę Lotynų Amerikoje, taip pat dalyvauja užsienio mokslinių tyrimų programose.